Akademik ve Sertifika Programları

Proje Yönetimi ve Girişimcilik Sertifika Programı

Proje Yönetimi ve Girişimcilik Sertifika Programı

Kadir Has Üniversitesi ve Yaşam Atölyesi işbirliği ile gerçekleştirilen bu 72 saatlik sertifika programı, proje yönetimini fikir aşamasından başlatarak tasarım ve yönetim süreçlerinin de içine alındığı 360 derecelik bir bakış açısıyla işlemektedir.  

Kurum içi proje yönetim çalışmaları için gerekli olan kavramsal kurguyu yapmak, rol dağılımı ve raporlama sistemlerini yürütmek için kullanılabileceği gibi projenin bütünsel faydasına hizmet edecek şekilde bireysel girişimciliği ve şartlarının da çalışıldığı bir programdır. Katılımcıya, ilham, hayal, liderlik ve proje yönetim döngüsünde kendini tanımaya yönelik çalışmalar yaptırarak maksimum fayda çıktısının sağlandığı projelerin hayata geçmesi için gerekli yetkinlikler kazandırılır.

Program, Çarşamba ve Perşembe günleri 19:00-22:00 saatleri arasında sürmektedir. Deneyim saha çalışmaları ile her bir katılımcının değerlendirme sürecine girdikten sonra sertifika veya katılım belgesi almaya hak kazanacaktır.

 

KATILIMCI PROFİLİ

Farklı sektörlerde çalışan beyaz yakalı profesyoneller, kendi işini kurmak ve projelendirmek isteyen girişimciler, proje yönetimi konusunda uzmanlaşmak isteyenler veya sürdürülebilir projeler yaratmak isteyen şirket sahipleri ile yöneticiler.

 

SERTİFİKA

Program sonunda sunacakları projelerinde başarılı olan katılımcılara, %70 devam koşulunu sağlamaları takdirde sertifika verilecektir.

Detaylı bilgi için nuray@aretvartanyan.com adresine mail gönderebilir veya 0530 265 26 32 numaralı telefondan bilgi alarak program içeriğini konuşmak üzere Yaşam Atölyesi'ne gelebilirsiniz.  Zuhal Gürçimen ile karşılıklı görüşmelerde programın içeriği ve yol haritası hakkında detaylı bilgi alıp karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.