Biz Kimiz?

Türkiye'nin en büyük Kişisel Dönüşüm Platformu Yaşam Atölyesi, 2008 yılında Zuhal Gürçimen ve Aret Vartanyan ortaklığında kuruldu. 

Hedefi bağımsız bir üniversiteye dönüşmek olan Yaşam Atölyesi, 2012 yılında Kadir Has Üniversitesi ile sertifika programlarında işbirliğine gitti. İkinci kariyer, yeni bir yol ayrımı veya mevcut işini koçluk/danışmanlık ve eğitmenlik becerileriyle desteklemek isteyenlerin geldiği Danışmanlık ve Eğitmenlik Sertifika Programı 130 saat süren özel bir yetişkin programıdır. Bu çerçevede geliştirilen ve uluslararası ödüllere aday olan Danışmanlık ve Eğitmenlik Sertifika Programı, 3 yılda 180 mezun verirken kısa zamanda bilinirlik elde eden yeni danışmanlar yetiştirmektedir.

 Bireylere yönelik grup çalışmalarında binlerce insanın hayatında kalıcı fark yaratan programların tamamı Aret Vartanyan yönetiminde gerçekleştiriliyor. 

Bireysel ve kurumsal çalışmalarını birbirinden ayıran Yaşam Atölyesi, 25 global/lokal marka ile işbirliğini sürdürmenin yanı sıra gençlik ve kadın projeleri başta olmak üzere kitlesel projeler geliştiriyor. 

2 milyon üyesi, 300 bini aşkın katılımcısı ile büyümesini sürdüren Yaşam Atölyesi, İstanbul Nişantaşı ve Acarkent, Kıbrıs ofislerinin ardından Bursa ve Ankara ofislerini de hayata geçirdi. 

Kayıtlar ve tarihler hakkında detaylı bilgi için yandaki formu doldurabilir, telefonla bilgi almak için
0530 527 86 39  Tel: 0212 243 87 81 / 82 / 83'u arayabilirsiniz.
Sonrasında bir fincan kahve eşliğinde sizinle tanışmaktan mutluluk duyacağız.