Aret Vartanyan ile 'Kişisel Dönüşüm Programı'

Burada kurallar yok ama sonuçlar var. Sana akıl verip, ahkam kesip sana hayatı öğretmeye kalkışmak değil, birlikte deneyimlemek, paylaşmak, keşfetmek, üretmek var. Duyguları, keyif almayı, iyi anılar biriktirmeyi hiç ihmal etmeden.  Önyargılardan uzak, insan olduğumuzu unutmadan... Jenerik cümlelere, popülist söylemlere, içi boşaltılmış garip uygulamalara yer vermeden... 

Antopolojiden anatomiye, kuantumdan sosyolojiye, psikolojiden felsefeye... Aşk’tan kariyere, sağlıktan paraya, ilişkilerden duygulara günlük hayata dair ne varsa içerikteki çerçevelere oturtarak tüm yaklaşımları ve yüreklerimizi sana açıyoruz.

Bu 6 haftalık birliktelik aslında bir başlangıç.  Seni bir katılımcı, bir öğrenci veya danışan olarak görmüyor, sonrasında da uzun yıllara dayanacak bir sosyal birlikteliği yaratıyoruz. 

‘Ben senin hayatını değiştiremem ama anahtarlarını paylaşabilirim. Her şeyden önce insanız. Olduğun gibi değerli, başarıyı, mutluluğu, huzuru, sevilmeyi hak eden olduğunu biliyorum. Ben ancak güvenebileceğin, ilham alabileceğin, göremediklerini görmene vesile olabilecek bir yol arkadaşı olabilirim. Birlikte büyüdüğümüz, birlikte paylaşıp, başardıklarımızı birlikte kutlayacağımız. Benim bir hayalim var: ‘Her bir insanın, yüreğinde yatan güzellikleirni gerçek kılması. Sadece bir insanın hayatında bile fark yaratıp, bir insanı bile gülümsetebildiğimde Batın’da ve Zahir’de ben arayışımı buluyorum. ‘ Aret Vartanyan

Kitapları ve seminerleri ile milyonlarca insana ulaşan Aret Vartanyan’ın ‘butik’ tek eğitimi olarak tanımladığımız programın içeriği ve detayları hakkında bilgi almak için 0530 265 26 32’u arayabilir, web sitemizi ziyaret edebilir, aslında en iyisi bir kahvemizi içmeye gelebilirsin.

1.      HAFTA  

İnsan, yaşam, toplum ve evren

İnsanı ve yaşamı anlamadan, toplumların, sistemlerin nasıl işlediğini göremeden varolmak çok zor. Önce insanın doğasını, fiziki ve ruhsal gerçekliklerini, ardından oluşturduğu toplumları ve birlikte yaşamak zorunda olduğu doğayı, toplumu, sistemi anlıyoruz.

2.      HAFTA

Sen kimsin?

Kimliğimiz nasıl oluşuyor? Bugün kıramadığımız zincirlerimizin, atamadığımız adımların, söyleyemediğimiz sözcüklerin temelinde seni tanımaya çalışıyoruz. Belki de senin kendini farklı açılardan görmeni sağlıyoruz.

3.      HAFTA

Bugün neredesin?

Mevcut durum,koşullar her birimiz için ayrı ayrı oluşuyor. Senin mevcut durumunun bir analizi, belki içinde olduğun için göremediklerin ve bilimsel birkaç uygulama ile senin bugününün analizini birlikte yapıp olduğumu yeri net olarak görüyoruz.

4.      HAFTA

Nereye Gidiyorsun?

Mevcut koşullarda nereye gideceğimizi kestirebiliyorz ama sen nereye gitmek istiyorsun? Kendin, ailen, sevdiklerin için nasıl bir geleceği hayal ediyorsun. Bu hayat, senin hayatın ve nasıl bir hayat yaşamak istediğini, gerçek hayallerini ancak sen bilebilirsin.

         5.    HAFTA

Bireysel Yol Haritası

Hayalleri somutlaştırıp, gelecekten bugüne parçalayarak bugünden başlayan rotanı, kılavuzunu,kısacası senin yol haritanı birlikte oluşturuyoruz.

 

      

  • Tarih: 09.01.2018 20:00
  • Yer: Atiye Sokak, Nişantaşı