Aret Vartanyan ile ‘Kişisel Dönüşüm Programı’ Samsun

Aret Vartanyan ile ‘Kişisel Dönüşüm Programı’

Bu programda kurallar , önyargılar, kalıplar, klişeler yerine somut sonuçlar var. Sana akıl verip, ahkam kesip sana hayatı öğretmeye kalkışmak değil, birlikte deneyimlemek, paylaşmak, keşfetmek, üretmek var. Duyguları, keyif almayı, iyi anılar biriktirmeyi hiç ihmal etmeden. Önyargılardan uzak, insan olduğumuzu unutmadan... Jenerik cümlelere, popülist söylemlere, içi boşaltılmış uygulamalara yer vermeden...Aşk’tan kariyere, sağlıktan paraya, ilişkilerden duygulara günlük hayata dair ne varsa içerikteki çerçevelere oturtarak tüm yaklaşımları ve yüreklerimizi sana açıyoruz.

Seni bir katılımcı, bir öğrenci veya danışan olarak görmüyor, sonrasında da uzun yıllara dayanacak bir sosyal birlikteliği yaratıyoruz.

Yaşamındaki sorularına cevap, sorunlarına çözümü yarın değil şimdi yaratmak için benzeri olmayan bir programda buluşuyoruz.

Kitapları ve seminerleri ile milyonlarca insana ulaşan Aret Vartanyan’ın ‘butik’ tek eğitimi olarak tanımladığımız programda daha iyi, daha gerçek, daha mutlu bir yaşamı somut değişimlerle gerçek kılıyoruz.Aşağıda özet ana içeriklerini bulabilirsiniz. Her bir hafta katılımcıların ihtiyaçları doğrultusunda farklı konu başlıklarının işlenmesiyle gerçekleşiyor.İnsan, yaşam, toplum ve evren

İnsanı ve yaşamı anlamadan, toplumların, sistemlerin nasıl işlediğini göremeden varolmak çok zor. Önce insanın doğasını, fiziki ve ruhsal gerçekliklerini, ardından oluşturduğu toplumları ve birlikte yaşamak zorunda olduğu doğayı, toplumu, sistemi anlıyoruz.Sen kimsin?

Kimliğimiz nasıl oluşuyor? Bugün kıramadığımız zincirlerimizin, atamadığımız adımların, söyleyemediğimiz sözcüklerin temelinde yatanları değiştirmeye başlıyoruz. Belki de senin kendini farklı açılardan görmeni sağlıyoruz.Bugün neredesin?

Mevcut durum,koşullar her birimiz için ayrı ayrı oluşuyor. Senin mevcut durumunun bir analizi, belki içinde olduğun için göremediklerin ve bilimsel birkaç uygulama ile senin bugününün analizini birlikte yapıp olduğumuz yeri net olarak görüyoruz. Cinsellik, beslenme, korkular, günlük yaşamdaki temel kulvarlar...Nereye Gidiyorsun?

Mevcut koşullarda nereye gideceğimizi kestirebiliyoruz ama sen nereye gitmek istiyorsun? Kendin, ailen, sevdiklerin için nasıl bir geleceği hayal ediyorsun. Bu hayat, senin hayatın ve nasıl bir hayat yaşamak istediğini, gerçek hayallerini ancak sen bilebilirsin. Koşullarımıza rağmen değil, koşullarımızla birlikte hayallerimize somut adımları atıyoruz.Bireysel Yol Haritası

Hayalleri somutlaştırıp, gelecekten bugüne parçalayarak bugünden başlayan rotanı, kılavuzunu,kısacası senin yol haritanı birlikte oluşturuyoruz. Her bir adımda kendini daha iyi hissettiğin sana özel bir rota... Aşk’tan kariyere, sağlıktan bolluk berekete...Para, güç, başarı, rekabet gibi günlük hayatın temelinde yatan kavramlara farklı bir perspektifle bakıyor, bu kavramların hayatımızda nasıl yer aldığına ve alacağına birlikte karar veriyoruz. Ardından ‘Madde’den Mana’ya da buluşmak üzere ilk yolculuğumuzun bitişini kutluyoruz.

  • Tarih: 22.09.2018 10:30
  • Yer: Venn Butik Otel Cumhuriyet mah. Adnan Menderes Blv. No:313, 55200 Atakum/Samsun