ChangeNow® Dönüşüm Programımız 25 Eylül'de Başlıyor

ChangeNow® Aret Vartanyan'ın yıllardır üzerinde çalıştığı, birçok uzman ile beraber hazırladığı, psikoloji, sosyoloji, felsefe, fizik, biyoloji, antropoloji, edebiyat, sanat gibi farklı disiplinleri harmanlayan bir eğitim modeli. 

ChangeNow® Dönüşüm Programı ile sizin yaşamınızdaki her konuya değinerek; aile yaşamınız olsun, aşk yaşamınız olsun, iş yaşamınız olsun size ChangeNow® eğitim modeli ile temel yaşam sorularınıza cevap bulabilmenize yardımcı olmak, yaşamınızın hemen hemen her noktasında nasıl kullanacağınızı öğretmek.

 

ChangeNow®, 6 haftalık bir süreçte, tamamı Aret Vartanyan tarafından verilen eğitim ve uygulama çalışmalarında en fazla 15 kişiyle gerçekleştirilen bir eğitim...

25 Eylül'den itibaren her Pazartesi akşamı saat 19:30’da (Saat 20:00’ ye kadar derse katılım sağlanabilmektedir) Levent Loft'da buluşuyoruz.

Eğitimin tamamlanmasının ardından katılımcılarımız Yaşayanlar Kulübü’ne katılıyor. (Ücretsiz workshoplar, film gösterimleri, gezi buluşmaları gibi bir çok sosyal etkinliği ve sosyal sorumluluk çalışmalarını birlikte gerçekleştiriyoruz)

ChangeNow® içeriği, iki yıldan uzun bir sürede psikologların, psikiyatrların, felsefecilerin, doktorların, edebiyatçıların, farklı alanlardan sanatçıların, uzmanların görüş ve önerileri alınarak oluşturuldu.