Eğitmenlik Sertifika Programı' 22 Mart 2014'te başlıyor!

\r\n \"\"

\r\n

\r\n Yaklaşık iki yıllık hazırlık sürecinin ardından ’Yaşam Atölyesi Kişisel Dönüşüm Danışmanlık - Eğitmenlik Sertifika Programı’ 22 Mart 2014’te başlıyor. 10 aya yayılan, 120 saat sürecek olan program, farklılığını kanıtlayan insan odaklı yaklaşımımızın global standartlarla birleştirilerek Kişisel Dönüşüm alanında yetkin danışmanlar yetiştirmeyi hedefliyor.
\r\n Türkiye’nin en büyük kişisel dönüşüm platformu Yaşam Atölyesi’nin gelecek dönem hedeflerinde yurtiçi/yurdışı farklı lokasyonlarda, daha geniş kitlelerle buluşması yolunda önemsediğimiz programımıza sadece Yaşam Atölyesi Kişisel Dönüşüm Programı’nı tamamlayan katılımcılarımız kabul edilecektir.
\r\n Danışmanlar kurulumuz ve bizlerin eğitmen olarak yer alacağı programda, yetkinlik alanlarıyla ilgili farklı süreçlerin yanısıra değerlendirme ve eğitim staj /asistanlık uygulamaları yer alıyor. Hedefimiz, yüzbinlerce insana yeni yollar açan Yaşam Atölyesi’nin, kendi içinden yeni liderlerin yetişmesini sağlamak. Son dönemde Türkiye’nin alanlarının yetkin isimleriyle eğitim yelpazesini genişleten atölyemiz, kendi içinden yetişecek danışmanlarıyla yelpazesini daha da genişletecektir.
\r\n Kadir Has Üniversitesi ile ortak verilecek olan sertifikamızın, önümüzdeki dönemde global bir kurumun katılmasıyla birlikte uluslararası alanda öne çıkan danışmanlık programı olmasını hedefliyoruz.
\r\n Her dönem sadece 12 adayın kabul edileceği program ile ilgili tüm sorularınızı zuhal@aretvartanyan.com adresine iletebilirsiniz.

\r\n