Kariyer alanınız ne olursa olsun size danışman olma yolunu açıyoruz...

\r\n                              \"\"

\r\n

\r\n İnsanların hayatına gerçekten dokunabilmek, Danışman, Yaşam Koçu, Mentör olmanız için özel yaratılmış olmanız gerekmiyor. Gerçekten eğer insanlara bir şeyler katmak niyeti varsa planlı ve güçlü bir hazırlıkla mesleğin, konumunuz ne olursa olsun bu gerçekleşir. Medyada, farklı sektörlerde ismini duyduğunuz, takip ettiğiniz birçok mezunumuzun gerçekleştirdiği gibi...

\r\n

\r\n Kişisel Dönüşüm Danışmanlık Eğitimi ile hedefimiz farklılığını kanıtlayan insan odaklı yaklaşımımızla yüzbinlerce insana yeni yollar açan Yaşam Atölyesi’nin, kendi alanlarında uzman yeni danışmanlar yetişmesini sağlamak.

\r\n

\r\n Levent Loft'ta gerçekleşen program sonunda Yaşam Atölyesi ve Kadir Has Üniversitesi ile ortak Kişisel Dönüşüm Danışmanlık sertifikası verilerek tanıtım desteğinden gelir paylaşım modellerine kadar birlikte yürümeye devam ediyoruz.

\r\n

\r\n Kariyer alanınız ne olursa olsun size danışman olma yolunu açıyoruz. Kişisel Dönüşüm Danışmanlık ve Eğitmenlik Programı için 5 kişilik ek kontenjan açılmıştır.

\r\n

\r\n Son başvuru tarihi: 15 Haziran Çarşamba

\r\n

\r\n Detaylı bilgi için nuray@aretvartanyan.com adresine mail atabilir veya 05302652632 'den görüşmek için Nuray Bilgiç’ten randevu alabilirsiniz.
\r\n  

\r\n

\r\n http://yasamatolyesi.com/danismanlik-egitimi-235-2-4.html

\r\n