Yaşam Atölyesi Kişisel Dönüşüm Danışmanlık Eğitimi Programı ilk mezunlarını verdi...

\r\n                                  \"\"

\r\n

\r\n Yaşam Atölyesi Kişisel Dönüşüm Akademisi ve Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi iş birliği ile düzenlenen 132 saatlik Kişisel Dönüşüm Danışmanlık Eğitimi Programı ilk mezunlarını verdi. Yeni bir kariyere başlamak, danışman olarak insanların yaşamına yön vermek hedefiyle yola çıkan 14 kişiden 7si 30 Mart tarihinde Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleştirilen törenle “Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı” sertifikalarını Aret Vartanyan, Zuhal Gürçimen ve Serdar Dinler (Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Müdürü)’dan aldı.

\r\n
\r\n

\r\n Kişisel Dönüşüm Atölyesi Genel Direktörü Aret Vartanyan konuyla ilgili olarak “18 Mart tarihinde Kadir Has Üniversitesi Rektörü Sn. Mustafa Aydın ile işbirliğimizde yeni bir dönemin imzalarını attık. Kadir Has Üniversitesi ve Yaşam Atölyesi Kişisel Dönüşüm Akademisi arasındaki işbirliği çerçevesi genişletilirken, ağırlığı danışman yetiştirme ve yurt dışı açılımına veriyoruz. İnsanlığın gelişime değil dönüşüme ihtiyacı var. Kadir Has Üniversitesi’nin de içinde olduğu global bir sertifika yolculuğu olan Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı programı ile hedefimiz, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için ulaşabildiğimiz kadar çok insana ulaşmak. Yaşam Atölyesi bünyesinden yeni liderlerin yetişmesini sağlamak ve yurtiçi/yurtdışı farklı lokasyonlarda, daha geniş kitlelerle buluşmak. Son dönemde Türkiye’nin alanlarının yetkin isimleriyle eğitim yelpazemizi de genişlettik. Kendi içimizden yetişecek danışmanlarımızla yelpazemizi daha da genişleteceğiz.” Şeklinde konuştu.

\r\n

\r\n Yeni bir kariyerle birlikte, danışman olarak insanların hayatına yeni pencereler açmak isteyenler için programın 7. ve 8. dönem kayıtları başladı. Randevulu mülakat ile katılabilinen programa her yıl 60 katılımcı alınıyor...

\r\n
\r\n

\r\n  

\r\n