Yaşam Atölyesi ve Kadir Has üniversitesi işbirliğinde gerçekleşen 'Danışmanlık/Koçluk' programının 15 yeni adayın kabul edileceği 10. Dönemi başlıyor...

\r\n                                   \"\"

\r\n

\r\n Mezunlarımız kendi işlerini kurmaya, kurumsal/ bireysel danışmanlık çalışmalarına başlarken; Yaşam Atölyesi ve Kadir Has üniversitesi işbirliğinde gerçekleşen 'Danışmanlık/Koçluk' programının 15 yeni adayın kabul edileceği 10. Dönemi başlıyor.

\r\n

\r\n 6 aya yayılan, alanında önde gelen uzman, akademisyen ve yöneticilerden oluşan kadrosuyla uluslararası kataloglarda kısa zamanda yer bulan programımızı bugüne kadar finanstan pazarlamaya, insan kaynakları yönetiminden satışa birçok farklı alandan profesyonel tamamladı.

\r\n
\r\n

\r\n Teori, pratik, focus grup çalışmalarıyla benzeri olmayan bir altyapı ve uygulamaya sahip program, İstanbul'un ardından çok yakında Kıbrıs, Bursa, İzmir ve Ankara'da da yaşama geçiyor.

\r\n

\r\n Detaylı bilgi ve ön mülakat kaydı için: nuray@aretvartanyan.com adresine e-posta gönderebilir veya 0530 265 26 32 'den veya yasamatolyesi.com ofis telefonlarından ulaşabilirsiniz

\r\n
\r\n

\r\n  

\r\n