Yaşam Atölyesi Yeni Liderler Yetiştiriyor

\r\n                         \"\"

\r\n

\r\n Kişisel Dönüşüm Danışmanlık Eğitimi ile, 10 aya yayılan, 120 saat sürecek olan programla, farklılığını kanıtlayan insan odaklı yaklaşımımızın global standartlarla birleştirilerek Kişisel Dönüşüm alanında yetkin danışmanlar yetiştirmeyi hedefliyoruz.
\r\n Türkiye’nin ilk ve tek Kişisel Dönüşüm Platformu olan Yaşam Atölyesi’nin gelecek dönem hedeflerinde yurtiçi/yurtdışı farklı lokasyonlarda, daha geniş kitlelerle buluşması yolunda önemsediğimiz programımıza randevulu mülakat ile katılınabiliyor.

\r\n

\r\n Danışmanlar kurulumuz ve bizlerin eğitmen olarak yer alacağı programda, yetkinlik alanlarıyla ilgili farklı süreçlerin yanı sıra değerlendirme ve eğitim staj/asistanlık uygulamaları yer alıyor. Hedefimiz, yüzbinlerce insana yeni yollar açan Yaşam Atölyesi’nin, kendi içinden yeni liderlerin yetişmesini sağlamak. Son dönemde Türkiye’nin alanlarının yetkin isimleriyle eğitim yelpazesini genişleten atölyemiz, kendi içinden yetişecek danışmanlarıyla yelpazesini daha da genişletecektir. 

\r\n

\r\n Kadir Has Üniversitesi ile ortak verilecek olan sertifikamızın, önümüzdeki dönemde global bir kurumun katılmasıyla birlikte uluslararası alanda öne çıkan danışmanlık programı olmasını hedefliyoruz.

\r\n