MEZUNLARIMIZDANIŞMANLIK EĞİTİMİ MEZUNLARIMIZ

Alper Akbaş / Danışman ve Eğitmen

Alper Akbaş, 1983 yılında doğdu. Anne ve babasının öğretmen olmalarından dolayı birçok farklı şehir, kasaba, köy görme ve  birçok farklı yörenin insanlarıyla iletişim kurma fırsatı buldu.

          Küçük yaşlardan itibaren hayatı sorgulama ve anlamlandırma arayışı başladı. Üniversite yıllarında arayışı daha belirgin hale geldi. Yüzlerce kişisel gelişim kitabı okuyarak ve yerli-yabancı kaynakları araştırarak, hayatı daha anlamlı kılmanın, daha mutlu daha huzurlu bir yaşam sürmenin yolunu formülize etmenin peşinden gitti.

         LC Waikiki Merkez’de 5 yılını doldurduğu ve halen çalışmakta olduğu Tekstil Mühendisliği mesleğinin yanı sıra Nefes Koçluğu, Holoterapi Nefes Terapistliği, Bireysel Spor Eğitmenliği, Spor Beslenme Uzmanlığı, Yoga Eğitmenliği, Pilates Eğitmenliği, NLP ve EFT Master Uygulayıcılığı yapmaktadır.

         Kişisel Dönüşüm Danışmanlık Eğitimi sürecinde, sahip olduğu bedensel ve ruhsal sistemleri entegre ederek öncelikle kendisinin ve ihtiyaç duyan herkesin faydalanabileceği bir sistem kurma isteği daha yoğun bir şekilde gün yüzüne çıkmıştır. İnsana faydalı olan ve olabilecek tüm her şeyi araştırma, öğrenme ve uygulama çalışmalarına devam etmektedir.