MEZUNLARIMIZDANIŞMANLIK EĞİTİMİ MEZUNLARIMIZ

Banu Görgün / Danışman ve Eğitmen

 

Banu Görgün 1972 yılında Ankara'da doğdu. Adana Özel Ayas Lisesi'nde İngilizce temelli eğitiminden sonra  Ankara Hacettepe Üniversitesi Felsefe bölümü ve Almanya Braunschweig Technical Üniversitesinde eğitim gördü. Burada DSH sınavında Profesyonel Almanca Yeterlilik belgesini aldı ve eğitimine Felsefe-Sosyoloji-Psikoloji dallarında devam etti.

Yurtdışında WV, CEBİT gibi farklı işletmelerde üretim, reklam ve saha yöneticiliği gibi çeşitli alanlarda deneyim edindi ve yeminli noter tercümanlığı yaptı.

Havacılık, işletme, ithalat-ihracat, proje yönetimi, ihaleler, yurtdışı firmaların Türkiye temsilcilikleri, danışmanlık ve eğitim sektörlerinde yöneticilik yaptı .

Halen çeşitli firmaların idari işler, kuruluş, kurumsallaşma, işleyiş, sistem kuruluş, teşvik işlemlerinde idari danışmalık vermektedir. Bunun yanı sıra  firmalara ve şahıslara baş denetçi olarak ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, iç denetçi , proje yönetimi, zaman planlaması, kariyer yönetimi, etkin karar alma mekanizmaları kurulumu ve işleyişi, eğitim ihtiyaçları analizi  ve dış ticaret gibi konularda çeşitli İngilizce ve Türkçe eğitimler vermektedir.

2013 yılında tanıştığı Yaşam Atölyesi'nden Kişisel Dönüşüm Danışmanı unvanı aldı. Eğitim ve danışmanlık konusundaki çalışmalarına halen devam etmektedir.