MEZUNLARIMIZDANIŞMANLIK EĞİTİMİ MEZUNLARIMIZ

Canan Mater / Danışman ve Eğitmen

Canan Mater, 1967 yılında Ankara’da doğdu, Eğitim Hayatını İzmir de sürdürüp, Dokuz Eylül Üniversitesi İİBF İktisat Bölümünden mezun oldu. Çeşitli sektörlerde Dış Ticaret Yöneticisi olarak çalıştı.

Çalışma hayatı süresince yurt dışı ve yurt içinde çeşitli eğitimler aldı. Emeklilik döneminde ne yapmak istediği sorgulamaları ile , hayatın da değişik bir yön çizmek  ve tecrübelerini paylaşmak ve ben yapabiliyorsam sizde yapabilirsiniz düşüncesiyle insanların hayatına dokunma isteği  ile 2013 yılında ICF onaylı Koçluk Sertifikamı FA Coach Acedemy den aldı. Daha sonra da Yaşam Atölyesi ve Kadir Has Üniversitesi’nden Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı ve Eğitmenliği eğitimimi tamamladı. 2015 Aralık ayında 26 yıllık Profesyonel çalışma hayatına  son vererek emekli oldu.

Özellikle Çalışma hayatı içersinde yaşanılan sıkışmışlıklar, kariyer ve gelecek endişeleri, sevdiğin işi yaparsan hayat nasıl olur konularında çalışma ve araştırmalar yapmakta olup Kariyer yolculuğunda Oyun Alanım başlığı ile Eğitim vermektedir.  Ayrıca Kariyer Danışmanlığı, Dış Ticaret Danışmanlığı ve Koçluk  yapmaktadır.