MEZUNLARIMIZDANIŞMANLIK EĞİTİMİ MEZUNLARIMIZ

Ebru Fidan / Danışman ve Eğitmen

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat bölümünü bitirdi. İş hayatına girişimci olarak başladı ve 10 yıl ortağı olduğu şirkette yöneticilik yaptı. 6,5 yıldır eğitmenlik yapmaktadır. 1,5 yıl satış teknikleri konusunda eğitimler verdi. Son beş yıldır  girişimcilik eğitimleri vermektedir. 

Yaşam boyu öğrenmeye inanan birisi olarak ve işini daha iyi yapabilmek adına yaratıcı drama eğitmenlik eğitimi, eğiticinin eğitimi(yetişkin eğitimi), proje döngüsü, etkili iletişim,  NLP Practitioner, NLP Master, yaşam koçluğu gibi pek çok konuda eğitimler aldı. Girişimcilik eğitimlerinin yanı sıra kişisel gelişim alanında da eğitimler düzenlemek ve yeni bilgiler edinmek amacıyla Yaşam Atölyesi Kişisel Dönüşüm Danışmanlık ve Eğitmenlik Programını bitirdi. Bir eğitmen olarak amacı, katılımcı odaklı ve uygulamaya yönelik eğitimlerle kişilerin hayatında değer yaratmaktır.

Yaşam Atölyesi Danışmanlık ve Eğitmenlik sertifika programıını "Kendi Hayatının Girişimcisi Ol" workshop etkinliğini tasarlayarak tamamladı.