MEZUNLARIMIZDANIŞMANLIK EĞİTİMİ MEZUNLARIMIZ

Elif Türkmen / Danışman ve Eğitmen

 

1981 İstanbul dogumlu olan Elif Türkmen İstanbul Üniversitesi İşletme mezunudur. 15 yıldır bilişim sektöründe Dijital Pazarlama Stratejisti olarak görev yapmış, bir çok marka ve kurumun dijital pazarlama planlarını oluşturmuştur. Bireysel olarak Google Partner ünvanına sahiptir.

20 yılı aşkın bir süredir özel ilgi alanı olan Kişisel Gelişim konularında, özellikle Bilinçaltı alanında sürekli araştırmalar yapmaktadır. İşi gereği nöromarketing (bilinçaltı pazarlama) alanında birçok egitime ve araştırmaya katılmış, ögrendiklerini kurgularında da bizzat  kullanmış ve sonuçları test etmiştir. Ayrıca özel hayatında da bilinçaltı uygulamalar ile ilgili birçok eğitim almıştır.

2010 yılından bu yana mesleğini ve  özel ilgi alanı harmanlayan Elif Türkmen, bir yandan nöromarketing stratejisti ve eğitmeni olarak bilişim sektöründe yoluna devam ederken, diger yandan 2014’de katıldıgı Yaşam Atölyesi’nden almış oldugu Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı eğitiminin sonrasında, “Hayatımızı KİM / NE yönetiyor” başlığı ile  bilinçaltımızın yaşamımızdaki rolü ile ilgili eğitimler vermeye ve bireysel seanlar yapmaya devam etmektedir.