MEZUNLARIMIZDANIŞMANLIK EĞİTİMİ MEZUNLARIMIZ

Erkan Özçetin / Danışman ve Eğitmen

Dinleme Evi’ nin kurucusu olan Erkan Özçetin, 1971 yılında İstanbul’ da doğmuştur. İktisat fakültesi mezunu olan Erkan Özçetin’ nin, bilişim sektörü ile başlayan, sonrasında sermaye piyasalarında yöneticilik, finans sektöründe iç denetim ve ardından da sağlık sektöründe yöneticiliği kapsayan, yirmidokuz yıllık, yurt içi ve yurt dışı, kurumsal çalışma hayatı bulunmaktadır.

Bilişim sektöründe ve özellikle sermaye piyasalarında ki çalışma hayatında bireysel ve kurumsal analizlerde bulunarak, bu analizlerin topluma ve ekonomiye olan yansımalarını incelemiştir.

Kurumsal iş hayatının yanı sıra bir taraftan da Meditasyon, NLP, Eft, Hipnoz, Nefes ve Yaşam koçluğu üzerine çalışmalarına devam etmiştir. Son olarak Yaşam Atölyesi – Kişisel Dönüşüm Akademisi ve Kadir Has Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı Eğitim programını tamamlamıştır.

Herşeyden önce insana inanan, ve insanı bir kaynak olarak değil, değer olarak gören Erkan Özçetin bu değerin yaşam amacını gerçekleştirmesindeki, yol arkadaşı olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Bireylerin toplumdaki varoluşlarının en büyük kanıtı olan dinlenilmesinin ve dinlemenin önemini bilen Erkan Özçetin bu anlamda Türkiye’ nin ilk Profesyonel dinleyicisidir.