MEZUNLARIMIZDANIŞMANLIK EĞİTİMİ MEZUNLARIMIZ

Hacer Tosun / Danışman ve Eğitmen

Hacer Tosun, 1977 yılında Bursa’da doğdu. Muhasebe – Finans  Bölümünden mezun oldu. 23 yıldır aktif iş hayatında yeralmakta. Muhasebe-finans, İnsan kaynakları departmanlarında görev aldı.Özel Güvenlik Eğitim Merkezi İşletmeciliği de yapan Tosun  2009 yılından buyana, Güvencem Alarm Takip Sistemleri A.Ş. de Yöneticilik yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye Satranç Federasyonu Onaylı  Satranç Antrenörüdür. Etkili iletişim, Diksiyon,Telemarketing eğitimleri almıştır.Tamer Dövücü’ nün 2004’den bu yana geliştirdiği; felsefe ve psikoterapiyle kişisel gelişimi, teoriyle pratiği birleştirdiği özgün çalışması Optimum Denge Modeli Seminerlerine katılmıştır.

Erken yaşlarda iş hayatına girmenin vermiş olduğu deneyimler ve zorluklarla birlikte, gerek özel gerek iş hayatında yaşadığı kayıplarla başa çıkabilmek adına araştırmalar yaptı.Yaşanan her kaybın aslında kişisel gelişim için bir kazanç olduğunu düşünen Tosun, insanların hayatına dokunabilmek ve tecrübelerini paylaşmak isteği ile uzun süredir  takip ettiği Yaşam Atölyesi ile tanıştı ve Yaşam Atölyesi-Kadir Has Üniversitesi Danışmanlık ve Eğitmenlik Sertifika programını tamamladı.

İnsanların yaşadıkları kayıpla başa çıkmayı öğrenerek kabullenme ile kendi değerlerinin farkına varıp, mutlu, sosyal hayata dahil  olmalarını, kaliteli ve aktif bir yaşama  devam edebilmelerini sağlayabilmek adına eğitimler vermektedir.