MEZUNLARIMIZDANIŞMANLIK EĞİTİMİ MEZUNLARIMIZ

Hamide Erel / Danışman ve Eğitmen

Hamide Erel, 1975 İstanbul doğumlu olan Hamide Erel, 1996 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla ilişkiler bölümünü bitirmiş ancak kariyerine Finans ve Bankacılık sektörü ile devam etmiştir. Banka ve aracı kurum gibi farklı finans kuruluşlarında çeşitli görevlerde bulunmuş olan Erel halen TEB Portföy Yönetimi’nde yöneticilik görevini sürdürmektedir.

2012 yılında Mustafa Kartal Nefes Atölyesinde katıldığı nefes çalışmaları ile kendi kişisel gelişim yolculuğuna başlayan Erel daha sonra yaratıcı drama, NLP ve biyoenerji ile de ilgilenmiş ve bu konulardaki sertifika programlarına katılmıştır. Kişisel dönüşümünde en büyük rolü oynayan ise Yaşam Atölyesi’nde Aret Vartanyan’ın Gerçekten Yaşıyor Musun? Ve Gerçek Sana Yolculuk isimli programlarına katılması olmuştur.

Erel, kişisel dönüşüm konusunda edindiği tecrübeleri ve yaptığı tüm çalışmalara ait birikimlerini insanlarla paylaşmak için Yaşam Atölyesi ve Kadir Has Üniversitesi’nin ortak eğitimi olan “Kişisel Dönüşüm Danışmalığı” eğitimini bitirmiştir.

Kişinin yaptığı işi sevmesinin ve sevdiği işi yapmasının önemine inanan Erel, uzmanlık konusu olarak bu düşüncesi doğrultusunda hareket etmiştir ve bu konuda eğitim vermektedir.