MEZUNLARIMIZDANIŞMANLIK EĞİTİMİ MEZUNLARIMIZ

İdil Göksel / Danışman ve Eğitmen

   Lisans derecesini 1999 yılında ODTÜ İktisat Bölümünden alan İdil Göksel, 2002-2004 yılları arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde araştırma görevlisiyken Finans Ekonomisi masterı yaptı. Doktora çalışmalarına Çek Cumhuriyeti’nde CERGE-EI Enstitüsünde başladı. Bir sene burslu olarak burada okuduktan sonra 2005 yılında İtalya’ya taşındı. Ekonomi doktorasını burslu olarak okuduğu Bocconi Üniversitesi’nden 2010 yılında alan İdil Göksel halen yardımcı doçent olarak çalışmaktadır.

   İçsel yolculuğuna 2011 yılında yoga ile başlayan İdil Göksel daha sonra Eğitim Koçluğu, NLP Practioner eğitimleri ile bu yolculuğu ilerletmiş, gittiği tekamül seminerleri ile derinleştirmiş ve nihayet 2015 yılında yolu Yaşam Atölyesi ile kesişmiştir. Yaşam Atölyesi derslerine İzmir’den devam edip “Objektif ol, anı yakala” isimli sunumu hazırlayan İdil Göksel, 2016 yılında Yaşam Atölyesi’nden Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı sertifikasını almıştır.

   Yaptığı herşeyi eğlenceli hale getirmeyi ve öğrenmeyi çok seven, kendini bilme yolunda bir yolcu ve toplumsal fayda odaklı bir öğretim görevlisi olan İdil Göksel halen farkındalık konusunda kendini geliştirmeye devam etmekte, çalıştığı kurumda mentorluk eğitimleri verip ve eğitim koçluğu yapmakta, aynı zamanda da kişisel gelişim ile ilgili sosyal ve toplumsal projelerde çalışmaktadır.