MEZUNLARIMIZDANIŞMANLIK EĞİTİMİ MEZUNLARIMIZ

Mukaddes Yıldız / Danışman ve Eğitmen

1967 yılında Konya Akşehir'de doğan Mukaddes Yıldız ; İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi AÖF Halkla İlişkiler mezunudur. 2 çocuk annesi olan Mukaddes Yıldız ; 21 yıl eczane işletmeciliğinden sonra 2 yıl marka bir kafe işletmeciliği deneyimi edinmiştir. 

44 yaşında ' Ben kimim ? ' ve ' Yaşam amacım nedir ? ' diye sorgulamış ve bireysel gelişim yolculuğuna adım atmıştır. Kuraldışı'nda Yaşam Okulu ve Pİ-Kİ Eğitimlerini tamamlayarak Bütünsel Yaşam Koçu olan danışmanımız 2014'te katıldığı Yaşam Atölyesi'nden Kişisel Dönüşüm Danışmanlık Eğitmenlik Eğitimini almıştır.

Yaşamın bir ilişkiler yumağı olduğunu fark ettiğinde ki, ana baba ocağında başlayıp okulda , işte , evlilikte , ailede devam eden ve insanı huzurlu ve mutlu ya da huzursuz ve mutsuz kılan önemli bir etken olduğunu anladı. Ve çocuklukta oluşan çekirdek inançların ilişkilere dolayısıyla yaşama yön verdiğini kavradı. Huzuru ve mutluluğu engelleyen çekirdek inançlardan nasıl özgürleşebiliriz diye sorguladığında REİKİ , EFT ve EMO Enerji Eğitimlerini aldı. 

İstanbul'da yaşayan danışmanımız Aile Danışmanlığı Eğitimi almakta ve Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı yapmaktadır.