MEZUNLARIMIZDANIŞMANLIK EĞİTİMİ MEZUNLARIMIZ

Nur Tercan / Danışman ve Eğitmen

Nur Tercan, İzmir'de doğdu.  ODTÜ Kimya Öğretmenliği Bölümünde lisans, İstanbul Üniversitesi’nde İşletme Yöneticiliği (MBA) master programını tamamladı. Üretim Yönetimi Doktora programına devam etmektedir.

Uluslararası havacılık sektöründe 22 yıldır çalışmaktadır. Satın alma, ERP ve  proje yönetimi   konularında kariyerine devam etmektedir. 

 “Bir insan,  hayatının içine birçok hayat sığdırmalı ve üretmeli” düşüncesini  benimsemiş olup,   birçok alanda kendisini geliştirmektedir. Dans alanında yıllardır tango ile ilgilenmekte ve tango dj’liği de yapmaktadır.  Sporda binicilik, müzikte piyano, resimde kara kalem dersleri almaktadır. Ruhsal alanda ise ileri seviye kukai ve spritüal  astroloji derslerine devam etmektedir. Sosyal sorumluluk alanında, Türkiye Soroptimist   Klüpleri Federasyonu  üyesidir.

Yaşam Atölyesi'nden Kişisel Dönüşüm Danışmanlık Eğitmenlik Eğitimini almıştır. Tangonun;  liderlik, ekip çalışması, an’ da kalmak, motivasyon,  ilişki yönetimi, uyum, sosyalleşme,  iletişim  gibi birçok alanda dönüşüm sağladığını gözlemlemiş ve bu konuda farkındalık eğitimleri hazırlamaktadır. Tango ile An’da Kalma, Tango ile İletişim ve Dönüşüm başlıklı sunumlar yapmıştır.   Ayrıca, Yaşam Atölyesinde Modern Dünyada Yazar Olmak eğitimini tamamlamış olup, farklı alanlardaki birikimlerini kitaplar aracılığı ile aktarmayı hedeflemektedir.

Kişisel dönüşüm danışmanlık ve eğitmenlik programlarından aldığı eğitimleri birleştirerek bütünsel bir yaklaşım oluşturmayı planlamaktadır.