MEZUNLARIMIZDANIŞMANLIK EĞİTİMİ MEZUNLARIMIZ

Seda Eroğlu / Danışman ve Eğitmen

Seda Eroğlu, 1988 yılında Bursa’da doğdu. Eğitim hayatını İstanbul’da sürdürüp Fatih Üniversitesi İngilizce Sosyoloji bölümünden burslu olarak mezun oldu. Ardından yüksek öğrenimine yine aynı branşta İstanbul Üniversitesi’nde devam etti. Her zaman insan ilişkileri odaklıydı ve yüksek lisans öğrenciliği süresince turizm sektöründe satış – pazarlama koordinatörlüğü ve çağrı merkezi ekip liderliği yaptı.

Çalışma hayatı süresince çeşitli eğitimler aldı. KOSGEB’in Girişimcilik Eğitimi hayatının dönüm noktası oldu. Sonrasındaki anlam arayışı Yaşam Koçluğu, NLP, Yaratıcı Yazarlık ve Danışmanlık eğitimleriyle devam etti. Küçük yaşlarından beri usanmadan kullandığı kalemi hayattaki yönünü belirlemesinde etkili oldu. “Kaç Gibi Özlersin” isimli ilk kitabı yazarların dünyasına girmesine aracılık etti. Koçluk ve yazarlığı bir modülde birleştirerek yazar koçluğu ve danışmanlığı yapmaya ve yazma eyleminin gücünü kullanarak insanların hedeflerine bir adım daha yaklaşmalarını sağlayan “Yazının Gücü Hayallerinizi Ulaşılabilir Kılsın” isimli atölye çalışmasını uygulamaya başladı. 

Şuan, Müptela yayınlarının editörlüğünü yapmakta, ayrıca kendini bulmak için çıktığı bu yolda edindiği bilgileri harmanlayarak danışanlarına birebir seanslarla, grup koçlukları ve özel eğitim programlarıyla sunmaktadır.

Seda Eroğlu’yu ve çalışmalarını www.oykuhane.com adresinden takip edebilirsiniz.