MEZUNLARIMIZDANIŞMANLIK EĞİTİMİ MEZUNLARIMIZ

Şeyda Mercanoğlu / Danışman ve Eğitmen

Şeyda Mercanoğlu, 1994 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur.Aydın Boysan Mimarlık’ta çalışma hayatına başlamış,Çelebi Holding,Ciner Group,Arketipo Desıgne ve PMO Proje Yönetim Danışmanlığı gibi sektörün öncü firmalarında uzman mimar olarak çalıştıktan sonra kendi dekorasyon firmasını açarak çalışmalarına tasarım atölyesinde devam etmiştir.

Kurumsal yaşam ile ilgili yaşadığı olumsuzlukları sorguladığı bir dönemde Yaşam Atölyesi ile tanışmış,2015 yılında önce Kişisel Dönüşüm Eğitimlerini ve hemen ardından Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı eğitimlerini tamamlamıştır.

Tasarım süreçlerinin  tıpkı mekanlarımızdaki problemleri çözmeye yardımcı olması gibi yaşamlarımızdaki problemleri de çözebileceğinden yola çıkarak ilham ve yaratıcı yaşam üzerine çalışmalar yapmış ,çeşitli seminerlere,eğitimlere katılmıştır.

Tasarım ofisinde çalışmalara devam etmekle birlikte Yaşam Atölyesinde Kişisel Dönüşüm Danışmanı olarak  yaratıcılık üzerine workshoplar vermektedir.