MEZUNLARIMIZDANIŞMANLIK EĞİTİMİ MEZUNLARIMIZ

Zeliha Tunçay / Danışman ve Eğitmen

Zeliha Tunçay, 1968 yılında Tokat’ta doğdu. Eğitim hayatını Sivas ve İstanbul’da sürdürdü ve tamamladı.  İş hayatına Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Eğitmenliği ile başlayan Tunçay sırasıyla, Proje bazlı Sistem Analistliği, Müşteri İlişkileri ve Satış Sorumluluğu işlerinde çalışırken aynı zamanda satış amaçlı Stok kontrolü ve kampanya düzenleme konularında da faaliyet gösterdi. 30 yıllık çalışma hayatının son 15 yılında Dış Ticaret Yöneticisi ve Üst Düzey Yönetici Asistanı olarak çalışmış olan Zeliha Tunçay 2001’den beri yoga yapmakta ve II.Reiki çalışmalarına devam etmektedir.   

Kendini ödüllendirmek amacıyla çalışma hayatını Aralık 2016 sonu itibariyle sonlandırarak emekli olan Tunçay, Yaşam Atölyesi’nin eğitim programına katılarak Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı ve Eğitmenliği eğitimini tamamladı.

Yoga ve Reiki Eğitimlerinden edindiği yetkinlik, bilgi ve tecrübeyi paylaşarak başkalarına da fayda sağlamak ve katkıda bulunmak amacıyla “Nefesin SEN’sin” başlığı altında doğru nefes almanın faydalarına değinerek, günlük hayatta uygulanabilir nefes teknikleri konusunda eğitim vermektedir.