Haziran Ayı Workshopları

7 Haziran Çarşamba (19:30-21:30) – Ceren Altınışık / Sağlam Para Sağlam Networkte Bulunur

Gayrimenkul Uzmanı, Danışman ve Eğitmen

Hiç şüphesiz iş hayatında iyi para kazanmanın yolu çalışmak kadar iyi networke sahip olmaktan geçiyor. İş hayatında kısa zamanda etkili networkü nasıl oluşturacağını öğrenmek isteyen herkesin katılabilir.

Katılımcılar eğitimi tamamladıktan sonra yol haritalarını oluşturmayı ve networkleriyle sağlıklı ilişki kurup iş hayatında nasıl tavsiye edilen kişi olacaklarını öğrenecekler. Kapıdan çıktıkları anda nereden başlayıp nasıl ilerleyeceklerini öğrenmiş olacaklar. Yapmaları ve yapmamaları gereken davranış biçimlerini öğreneceklerinden kalıcı networkler oluşturacaklar.   

 

8 Haziran Perşembe (19:30-21:30) – Elif Apaydın / Neden Farkından Sonra Başlar, Hayat!
Danışman ve Eğitmen

Hayatınızda bir ya da birden çok alanında bir şifalanmaya, değişime, dönüşüme ihtiyacınız olduğunu düşünüyor, yaptıklarınıza veya etrafınızda olan bitene bir mana vermeye ihtiyaç duyuyor ya da biraz daha fazla huzura, kendinize yaklaşmaya, özünüzle tanışmaya özlem duyuyorsanız ,kendi ışığınızı fark etmek istiyor, duygu ve düşüncelerin kelimelere, kelimelerin nasıl kaderinize dönüştüğünü görmek istiyorsanız, içinde olduğunuz kısır döngülerinizden kurtulmak niyetindeyseniz, kendinize bu fırsatı verin…

Hayatta 2 kez doğar insan; ilki biyolojik olarak doğduğu gün diğeriyse kendini fark ettiği gün!
İnteraktif keyifli anlar yaşayarak farkındalık isteyen herkes davetlimizdir.

 

13 Haziran Salı (19:30-21:30) – Müge Ayran / Aslında; Herkes Kendi Kariyerinin Patronu!

Danışman ve Eğitmen

Eğitimini tamamlamış kurumsal hayatta kendini göstermek için sabırsızlanan gençler!

İş dünyasına kendi işi ile başlayacaklar...

ve halihazırda çalışan kariyerlerinin başında olan herkes davetlidir.

Burası neresi, benden ne bekleniyor?

Daha yeni başlıyorum nasıl bilebilirim ki...

Nedir bu patronların beklentisi...

Deneyimlerden yola çıkılmış bu yolculukta hep beraber verelim cevapları...

 

15 Haziran Perşembe(19:30-21:30) - Ebru Fidan / BEYNİNİZİ GÜÇLENDİRİN: Hareket Temelli Dikkat Etkinlikleri

Eğitmen ve Danışman

Vücut kütlemizin sadece %2’sini oluşturmasına rağmen yaklaşık 100 milyar iletişim ağı ve trilyonlarca bağlantıyla mükemmel bir iletişim ağı kuran mucizevi organımız: Beynimiz. Beynimizde bilgi iletimi kesintiye uğradığında geç algılama, geç hatırlama veya çabuk unutma olarak adlandırdığımız dikkat eksiklikleri ortaya çıkmakta. Oysa beynimiz de tıpkı kaslarımız gibi doğru çalıştırıldığında güçlenir ve performansı artar.

Bu atölyede beynimize doğru kısa bir yolculuğa çıkacağız. Beyin nasıl çalışır, dikkat nedir, dikkat türleri nelerdir gibi kavramsal bilgileri gözden geçirecek; örnek oyunlar ve egzersizlerle beyin performansımızı nasıl artırabileceğimizi öğreneceğiz. *Katılımcıların rahat kıyafetler ve tercihen spor ayakkabı giymelerini tavsiye ediyoruz.

Biletix'ten katılım sağlamak için; TIKLAYIN