Temmuz Ayı Workshopları

13 Temmuz Perşembe Günü – Özlem Bekiroğlu / Dengede Olmak

Danışman ve Eğitmen

Hepimiz is hayatındaki koşuşturmalara kendimizi kaptırıp özel hayatımızı unutuyoruz. Hedeflerimizi belirlerken aslında hepimizin asıl amacı mutlu olmak. Bir evim olsun mutlu olurum, terfi edeyim mutlu olurum ya da evleneyim mutlu olurum. Aslında hedeflerimizi belirlerken kendimize ne kadar samimi olduğumuz ne kadar yakın hedefler koyduğumuz bizim hayattaki amacımızı gerçekleştirmekte çok büyük öneme sahip. Hedeflerimize kilitlendiğimizde neleri kazanıp neleri kaybettiğimiz çok önemli. Kariyerimize doğru hızla koşarken geride neleri kaybedeceğimizi görmemiz gerekli. Sonuçta etrafımız kariyer sahibi ama mutsuz insanlarla dolu. Bu eğitimde yaşam amacımızı ve hedefimize ulaşma yolunda neleri göze aldığımızı örneklerle gözlemleyip dengenin hayatımızdaki önemini kavrayacağız.

 

20 Temmuz Perşembe Günü – Arzu Peksoy / Mutlu ve Başarılı Çocuk Yetiştirme Eğitimi

Öğretmen, Danışman ve Eğitmen

Özgüven mi başarının sonucudur? Başarı mı özgüvenin sonucu? İkisi birbirini etkiliyorsa madem biz çocuklarımızın başarı ve özgüvenlerini nasıl yükseltebiliriz? Hedeflerimiz nasıl olmalı? 124 milyar nöron hücresiyle doğan çocuklarımızın, belleğinin ve öğrenmelerinin oluştuğu snapslar nasıl bağlanır?

 

25 Temmuz Salı Günü – Zeliha Tunçay / Her Nefes Bir Doğum, Her Doğum Bir Nefes

Danışman ve Eğitmen

Nefes... Doğumumuzla kesintisiz almaya başladığımız, yaşamımızdaki olmazsa olmazımız.  Bilinçsiz ve yüzeysel almaya devam ettiğimiz nefesimizi bilinçli hale getirmenin en basit yolunu öğreniyoruz. Günlük hayatta zaman ve mekan kısıtlaması olmadan nefesi doğru almanın keyfine varıp, bedenimizdeki değişikliklerin keşfine kapı aralıyoruz.
 

 

27 Temmuz Perşembe Günü – Hilal İnan / Enerjini Yansıtmak için Senin Rengin Hangisi?

Danışman ve Eğitmen                     

Renklerin anlamını, renklerin etkisini öğrenerek neler başarabileceğinizi biliyor musunuz? Pozitif yaşam için güne hangi renkle başladığınızın önemini bilmek ister misiniz?

Hilal İnan renklerle enerjiyi, pozitif yaşamın sırrını aşağıdaki başlıklarla size anlatacak:

  • Renklerin hayatımızdaki yeri,
  • Renklerin anlamı,
  • Renk seçiminin kime göre, nasıl yapılacağı konusunda küçük bir sır,
  • Renklerin pozitif-negatif etkisi,
  • Stil, renk ve enerji bütünlüğü,
  • Özel hayatımızda, iş hayatımızda başarının renklerle bağlantısı.

 

Etkinliklerimizin ücretsiz olması nedeniyle kontenjan sınırlı olduğu için, lütfen 0532 618 27 87 numaralı telefondan veya faruk@aretvartanyan.com  adresinden bize dönüş yapınız.

 

Biletix'ten katılım sağlamak için; TIKLAYIN